Kaçış Oyunu Nedir?

topwordings

Hikayenin parçası olmak, ipuçlarını takip etmek ve takım arkadaşlarına güvenmek zorundasın.  Başarmak için duygularını ve düşüncelerini kontrol etmelisin yoksa korkunun tutsağı olacaksın...

“Kaçış Oyunu” bir uzak doğu felsefesi olan ‘Takagizm’ anlayışının oyun haline dönüştürülmüş şeklidir. En az 2, en fazla 5 kişilik ekipler halinde oynanan takım ve strateji oyunudur.

Fame City bünyesinde, misafirlerine özel tasarım bir sinema dekorunda, belli bir senaryo çerçevesinde, şifreleri çözerek verilen görevi yerine getirmek üzerine unutulmaz bir deneyim yaşatma hedefiyle hizmete açılan “Kaçış Oyunu”; gizem temalı ‘Hanımzade’yi kim öldürdü’ adlı oyunda katili bulmak, gerilim ve macera temalı ‘Panzehir’ adlı oyunda doğru ilacı oluşturmak üzerine kurgulanmıştır.  Her iki oyun da zihnin sınırlarını zorlayacak oldukça güç görevler barındırır. Her iki oyunda da ekipler ipuçlarını toplayarak doğru stratejiler kurmaya çalışacak ve oyunu en kısa sürede bitirme mücadelesi vereceklerdir.

Famecity Kaçış Oyunları sadece eğlence amaçlı değil iş yerlerinde ekip ruhu, takım çalışması ve performans değerlendirmesi için de oynanabilecek seviyede etkili birer aktivitedir. Analitik zeka, görsel hafıza, detay algısı ve stres altında çalışabilme yetkinliklerini takım ruhu ve liderlik olgusu ile birleştirerek başarıya ulaşmanın oyunudur..

Yoğun ilgi nedeniyle rezervasyon yaptırmanızı rica ederiz.