PANZEHİR

kacis-oyunu-izmir-panzehir

KAÇIŞ OYUNU : PANZEHİR

Polis merkezine sürünerek giren, ağzından köpükler damlayan beyaz önlüklü kadını gören memurlar panikle ilk müdahaleyi yapar ve sağlık ekiplerine telsiz anonsu geçerler. Gelen ekip birkaç testin ardından merkezin etrafının güvenlik şeridine alınmasına karar verir. Kan testinin ardından konulan teşhis ürkütücüdür: Vaka virütiktir ve solunum yolu ile yayılmaktadır.

Gizemli kadının çok geçmeden nabzı durur. Polis memurlarında da kısa süre içerisinde deri kızarıklıkları ve şiddetli nöbetler başlar. Kadının önlüğünün cebinden çıkan bir kartvizitte biyogenetik profesörü Doktor Morgan HENDERSON’ın adı yazmaktadır. Merkezde durum her dakika daha da vahim bir hal alırken, Komiser Collin, içinde bulunduğu durumun yarattığı şoka rağmen hemen zihnini toplar ve birimin en gözde araştırma ekibini; doktorun en son kayıtlı göründüğü, karvizitte yazılı adresteki muayenehanesine yollar.

Sizin için oyun burada başlıyor...

Sağlık ekipleri bir yandan tedavi için çalışırken, uzman araştırma birimi olarak siz ve ekip arkadaşlarınız da, bu gizemli virüsü ilişkilendirebildiğiniz tek kaynak olan Dr.Morgan’ın ofisinde, sınırlı zaman içerisinde bu virüsle ilgili gerçeğin peşine düşmek ve karakolda virüs kapmış 23 personelin hayatını kurtarmak için görevlendirilirsiniz… Kötülük ve sırlarla dolu bu odadan çıkmak ve panzehiri zamanında merkeze ulaştırmak için tam 1 saatiniz var.

REZERVASYON HANIMZADE KAÇIŞ OYUNU